Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
header-home4
Nexpertis

Wdrażamy systemy, które przyśpieszają biznes

Partner

Nexpertis

Wykorzystaj w pełni potencjał cyfrowej rewolucji. Poznaj możliwości budowy zintegrowanych procesów oparciu o sprawdzoną platformęOptymalizacja i automatyzacja procesów to dopiero początekDodatkowe korzyści to zwiększenie efektywności, przewidywalność i mierzalność, a co za tym idzie dalsza optymalizacja.   
Elektroniczny obieg dokumentówWorkflow

Odpowiedzi na pytania "Po co mi workflow?" "Czy jak workflow wspiera korporacyjną układankę?" znajdziecie Państwo w artykule firmy Nexpertis.

Sprawdź artykuł Nexpertis
Intranet

Dobra komunikacja to podstawowa cecha każdej szybko rozwijającej się organizacji. Internet może być kluczowym narzędziem polepszenia komunikacji, współpracy i doskonalenia. Zapraszamy do kompendium wiedzy Nexpertis o intranecie.

Sprawdź artykuł Nexpertis
Elektroniczny obieg faktury

Obieg akceptacyjny faktury kosztowej jest dla każdej firmy wyzwaniem biznesowym, wpływa on bezpośrednio na jakość informacji zarządczej i kontrolingowej. Zapewnienie usystematyzowanego, powtarzalnego procesu obsługi faktury kosztowej pozwala uzyskać wiele korzyści dla każdej organizacji.

Sprawdź artykuł Nexpertis

Proces wdrożenia usługi

01
Analiza

02
Oferta handlowa

03
Wdrożenie

04
Utrzymanie

Dobre praktyki

Digital workspace

01.
Microsoft 365

Pakiet Office jest nie tylko podstawowym narzędziem pracy, ale w połączeniu z usługami online i pracą na tym samym dokumencie – nie tylko optymalizujemy czas pracy, ale przede wszystkim skracamy decyzyjność w procesie.

02.
Microsoft Teams

Odpowiednie zarządzanie zespołami i wdrożenie Microsoft Teams pozwala na podniesienie jakości komunikacji zespołów w trybie pracy zdalnej i hybrydowej.

03.
Repozytorium dokumentów

Repozytorium dokumentów oparte o SharePoint, zintegrowane z MS Teams pozwala na prowadzenie uporządkowanej biblioteki plików firmowych w jednym miejscu.

04.
Digital Work Space

Aktualnie Intranet nie stanowi tylko i wyłącznie „centrum informacji”, ale pełni praktyczną funkcję tzw. „wirtualnego biurka”.

Nexpertis

Skontaktuj się z nami!