Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
header-home4
Workflow

Microsoft365 & Webcon

Wdrożenia

Wykorzystaj w pełni potencjał cyfrowej rewolucji. Poznaj możliwości budowy zintegrowanych procesów oparciu o sprawdzoną platformęOptymalizacja i automatyzacja procesów to dopiero początekDodatkowe korzyści to zwiększenie efektywności, przewidywalność i mierzalność, a co za tym idzie dalsza optymalizacja.   
Elektroniczny obieg dokumentówProces wdrożenia usługi

01
Analiza

02
Oferta handlowa

03
Wdrożenie

04
Utrzymanie

Dobre praktyki

Digital workspace

01.
Microsoft 365

Pakiet Office jest nie tylko podstawowym narzędziem pracy, ale w połączeniu z usługami online i pracą na tym samym dokumencie – nie tylko optymalizujemy czas pracy, ale przede wszystkim skracamy decyzyjność w procesie.

02.
Microsoft Teams

Odpowiednie zarządzanie zespołami i wdrożenie Microsoft Teams pozwala na podniesienie jakości komunikacji zespołów w trybie pracy zdalnej i hybrydowej.

03.
Repozytorium dokumentów

Repozytorium dokumentów oparte o SharePoint, zintegrowane z MS Teams pozwala na prowadzenie uporządkowanej biblioteki plików firmowych w jednym miejscu.

04.
Digital Work Space

Aktualnie Intranet nie stanowi tylko i wyłącznie „centrum informacji”, ale pełni praktyczną funkcję tzw. „wirtualnego biurka”.

DQH

Skontaktuj się z nami!

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. ​Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj: www.dqh.pl/rodo